Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Pasivní prvky > Optické patch kabely, konektory ... >

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Cena:

186

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m: Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m > více informací


Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem www.penta.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem www.penta.cz popsal.

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m - popis

nahoru

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Výrobce OEM

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Datové rozvaděče nebo Datové terminály, Kabely, konektory, zásuvky, Nářadí.

Nejlevnější Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m akční ceny - Levné Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m stojí 186 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Optické patch kabely, konektory ....


;