Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Pasivní prvky > Optické patch kabely, konektory ... >

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765

Cena:

203 Kč

Koupit za 203 Kč
Dostupnost:
18. 3. 2018

Popis produktu Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765: Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm Třída OM3 LSOH > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765 - popis

nahoru

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm Třída OM3 LSOH

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Datové terminály nebo Datové rozvaděče, Kabely, konektory, zásuvky, Nářadí.

Nejlevnější Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765 akční ceny - Levné Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765 stojí 203 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Optické patch kabely, konektory ....

Optický patchkabel ST/SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m - 21.92.8765 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;