Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Pasivní prvky > Optické patch kabely, konektory ... >

Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069

Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069

Cena:

3 369 Kč

Koupit za 3 369 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069: Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou Typ: 300-SX Konektory: RJ45F /konektor pro mini GBIC (osazen modul s 2x konektorem LC(F) / DC jack5,5x2,1F /konektor 24 pinů pro připojení do centrálního rozvodu Kabel: kabel pro TP port: min. kat.5 UTP kabel pro FX port: multi mode 62,5/125 nebo 50/125 Standardy: IEEE 802.3ab (1000BaseT), 802.3z Přenosová rychlost: 1 Gbit Napájení: externí zdroj 4,45 - 12,6V Spotřeba: 2W Další informace: - auto MDI/MDIX pro TP port - Plug and Play - není nutno nastavovat - přenos všech typů paketů - bez omezení délky paketu - multi mode / 850nm / 1,25Gb/s Indikace: 4x LED Barva: šedá tmavá Materiál: kov Rozměry: 73 x 23 x 112mm Obsah balení: konvertor s miniGBIC, zdroj 7,5V/1A > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069 - popis

nahoru

Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou Typ: 300-SX Konektory: RJ45F /konektor pro mini GBIC (osazen modul s 2x konektorem LC(F) / DC jack5,5x2,1F /konektor 24 pinů pro připojení do centrálního rozvodu Kabel: kabel pro TP port: min. kat.5 UTP kabel pro FX port: multi mode 62,5/125 nebo 50/125 Standardy: IEEE 802.3ab (1000BaseT), 802.3z Přenosová rychlost: 1 Gbit Napájení: externí zdroj 4,45 - 12,6V Spotřeba: 2W Další informace: - auto MDI/MDIX pro TP port - Plug and Play - není nutno nastavovat - přenos všech typů paketů - bez omezení délky paketu - multi mode / 850nm / 1,25Gb/s Indikace: 4x LED Barva: šedá tmavá Materiál: kov Rozměry: 73 x 23 x 112mm Obsah balení: konvertor s miniGBIC, zdroj 7,5V/1A

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Datové terminály nebo Datové rozvaděče, Kabely, konektory, zásuvky, Nářadí.

Nejlevnější Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069 akční ceny - Levné Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069 stojí 3 369 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Optické patch kabely, konektory ....

Roline Konvertor pro optické kabely RC-1000SX/LC, RJ45 - LC (miniGBIC) - 21.13.1069 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;