Slevy - Optické patch kabely, konektory ...

- 49 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

od 86,00 Kč původně169,00 Kč
- 29 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

od 140,00 Kč původně196,00 Kč
- 29 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

od 109,00 Kč původně153,00 Kč
- 26 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

od 192,00 Kč původně261,00 Kč
- 24 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

od 44,00 Kč původně58,00 Kč
- 17 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

od 169,00 Kč původně203,00 Kč
- 16 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 134,00 Kč původně159,00 Kč
- 16 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

od 156,00 Kč původně186,00 Kč
- 15 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

od 192,00 Kč původně226,00 Kč
- 15 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 118,00 Kč původně140,00 Kč
- 14 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

od 249,00 Kč původně291,00 Kč
- 10 %

Optické patch kabely, konektory ... OEM

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

od 272,00 Kč původně305,00 Kč