Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Pasivní prvky >

Optické patch kabely, konektory ...

Optické patch kabely, konektory ... - zboží

Filtrování
Cena
-
Výrobce
(17)
Nalezeno 73 produktů

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

od 86 Kč do 442 Kč

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

OEM Výrobce

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

od 170 Kč do 330 Kč

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

od 163 Kč do 466 Kč

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

od 177 Kč do 189 Kč

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

OEM Výrobce

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

od 291 Kč do 383 Kč

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

od 186 Kč do 383 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

od 240 Kč do 563 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 146 Kč do 343 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

od 162 Kč do 705 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

od 166 Kč do 357 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

od 172 Kč do 560 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

od 272 Kč do 457 Kč

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 178 Kč do 422 Kč

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

od 192 Kč do 391 Kč

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 144 Kč do 424 Kč

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

od 138 Kč do 457 Kč

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

OEM Výrobce

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

od 39 Kč do 184 Kč
Nezařazené produkty z kategorie Optické patch kabely, konektory ...

Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou Typ: 300-SX Konektory: RJ45F /konektor pro mini GBIC (osazen modul s 2x konektorem LC(F) / DC jack5,5x2,1F /konektor 24 pinů pro připojení do centrálního rozvodu Kabel: kabel pro TP port: min. kat.5 UTP ka... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvn... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

433097 - Opticord Pigtail Fiber ST 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable - 2200 nabízí obchod AP SHOP za cenu 80 Kč + doprava

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči,,- koncovka LC,,- s

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

Optická kabeláž, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC, Typ vlákna: Multimode

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Multimode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC, Typ konektoru: ST

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC, Typ vlákna: Multimode

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Multimode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: ST, Typ konektoru: SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ kabelu: Patch kabel, Typ vlákna: Multimode, Typ konektoru: LC, Typ konektoru: ST

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ konektoru: LC, Typ vlákna: Multimode, Typ kabelu: Patch kabel

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Multimode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Multimode, Typ konektoru: LC, Typ kabelu: Patch kabel

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ kabelu: Patch kabel, Typ vlákna: Multimode, Typ konektoru: LC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Singlemode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: LC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ konektoru: LC, Typ vlákna: Singlemode, Typ kabelu: Patch kabel

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Singlemode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC, Typ vlákna: Singlemode, Typ konektoru: LC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Singlemode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: LC, Typ konektoru: SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Singlemode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optická kabeláž, Typ vlákna: Singlemode, Typ kabelu: Patch kabel, Typ konektoru: SC

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem
1 | 2 | 3 | 4 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Optické patch kabely, konektory ... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Datové terminály nebo Datové rozvaděče, Nářadí, Kabely, konektory, zásuvky.

Optické patch kabely, konektory ...

Hledáte nejlevnější optické patch kabely, konektory ...? U nás si vyberete. Kategorie optické patch kabely, konektory ... obsahuje aktuálně 73 produktů. Zobrazené optické patch kabely, konektory ... je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které optické patch kabely, konektory ... prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější optické patch kabely, konektory ..., porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné optické patch kabely, konektory .... Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii