Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Pasivní prvky >

Optické patch kabely, konektory ...

Optické patch kabely, konektory ... - zboží

Filtrování
Cena
-
Výrobce
(17)
Nalezeno 24 produktů

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

OEM Výrobce

OP Duplexní kabel 50/125, ST/SC, 1m

od 140 Kč do 434 Kč

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 50/125, ST/SC, 2m

od 86 Kč do 465 Kč

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 2m

od 160 Kč do 390 Kč

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 50/125, ST/ST, 3m

od 173 Kč do 440 Kč

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

OEM Výrobce

Optický Duplexní kabel 62,5/125, ST/SC, 2m

od 232 Kč do 377 Kč

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

OEM Výrobce

Optický duplexní kabel 62,5/125, ST/ST, 2m

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-LC, 5m, duplex

od 190 Kč do 858 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 128 Kč do 592 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-SC, 3m, duplex

od 134 Kč do 1 415 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 1m, duplex

od 135 Kč do 434 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 2m, duplex

od 148 Kč do 732 Kč

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 50 / 125, LC-ST, 5m, duplex

od 245 Kč do 538 Kč

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 180 Kč do 516 Kč

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 62,5 / 125, LC-ST, 1m, duplex

od 192 Kč do 346 Kč

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 9 / 125, LC-SC, 1m, duplex

od 118 Kč do 645 Kč

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

OEM Výrobce

Optický Patchcord 9 / 125, SC-SC, 1m, duplex

od 109 Kč do 460 Kč

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

OEM Výrobce

Optika Pigtail 62.5 / 125, SC, 1m, vlákno 900

od 44 Kč do 180 Kč
Nezařazené produkty z kategorie Optické patch kabely, konektory ...

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: 14. 5. 2018

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- ST. Konektory: 2x ST(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: 14. 5. 2018

Optický patchkabel ST-SC 50/125 (multi mode), duplex, OM3 Duplexní optický kabel OM3 s konektory ST- SC. Konektory: 2x SC(M) - 2x ST(M) 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr vlákna 50µm, průměr obalu vlákna 125µm) Průměr kabelu: 2,7mm ... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 10 dnů

Adaptér pro přechod z metalické sítě na optickou Typ: 300-SX Konektory: RJ45F /konektor pro mini GBIC (osazen modul s 2x konektorem LC(F) / DC jack5,5x2,1F /konektor 24 pinů pro připojení do centrálního rozvodu Kabel: kabel pro TP port: min. kat.5 UTP ka... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

433097 - Opticord Pigtail Fiber ST 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable - 2200 nabízí obchod AP SHOP za cenu 166 Kč + doprava

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči,,- koncovka LC,,- s

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů
1 | 2 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Optické patch kabely, konektory ... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Datové terminály nebo Datové rozvaděče, Kabely, konektory, zásuvky, Nářadí.

Optické patch kabely, konektory ...

Hledáte nejlevnější optické patch kabely, konektory ...? U nás si vyberete. Kategorie optické patch kabely, konektory ... obsahuje aktuálně 24 produktů. Zobrazené optické patch kabely, konektory ... je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které optické patch kabely, konektory ... prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější optické patch kabely, konektory ..., porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné optické patch kabely, konektory .... Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii